fbpx

PRIVATUMO POLITIKA

BENDROSIOSIOS NUOSTATOS

Šioje svetainėje yra renkami ir valdomi Jūsų asmeniniai duomenys.

Ši privatumo politika išaiškina, kaip www.salesflow.lt naudoja Jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis Jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.salesflow.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Jei nesutinkate su šiame dokumente aprašytomis sąlygomis, negalite lankytis svetainėje, naudotis teikiama informacija ir turiniu.

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

 1. informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
 2. informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius;
 3. bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. SLAPUKAI

Slapukai (cookies) naudojami siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę ir pagreitinti svetainių krovimo greitį. Slapukai nerenka asmeninės informacijos, tik techninę ir statistinę kaip, pvz. kiek laiko naršytojas praleidžia šioje svetainėje. Jei norite slapukus galite išsitrinti iš savo naršyklės.

3. JŪSŲ ASMENINIŲ DUOMENŲ RINKIMAS IR NAUDOJIMAS

Duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.

Jūsų asmens duomenys kaip vardas, el. pašto adresas ir pačios žinutės turinys renkami, kai siunčiate žinutę kontaktų forma, el. paštu, užsakant naujienlaiškį, taip pat lankantis svetainėje slapukų pagalba renkama techninė ir statistinė informacija.

Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

 1. interneto svetainei administruoti;
 2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
 3. turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
 4. trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
 5. be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Jūs turite teisę prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis ir galite tai padaryti kreipdamiesi el. paštu: labas@salesflow.lt

4. TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Ši privatumo politika įsigaliojo nuo 2023-08-31.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top