fbpx

PIRKIMO - PARDAVIMO TAISYKLĖS

Susipažinkite su pirkimo – pardavimo taisyklėmis el. svetainėje www.salesflow.lt

 1. Pardavėjas – Sales Flow Agency, MB, įmonės kodas 306358128, buveinės adresas: Architektų g. 8-24, Vilnius, Lietuva, el. paštas: labas@salesflow.lt, tel.: +370 672 19716.

 2. Pirkėjas – asmuo, atliekantis užsakymą el. svetainėje www.salesflow.lt

 3. Užsakydamas paslaugas ir/ar pirkdamas skaitmeninius produktus el. svetainėje www.salesflow.lt, Pirkėjas sutinka su šiomis taisyklėmis ir sudaro pirkimo – pardavimo sutartį.

 4. Apmokėjimai šioje el. svetainėje www.salesflow.lt gali būti atliekami per Montonio mokėjimų sistemą. Jei norite apmokėti kitu būdu, susisiekite el. paštu: labas@salesflow.lt

 5. Užsakymas laikomu patvirtintu, kai Pirkėjas atlieka apmokėjimą.

 6. Įsigyta paslauga ar produktas pasiekiamas per aktyvią nuorodą, kuri išsiunčiama pirkimo metu Pirkėjo nurodytu el. paštu. Ant jos paspaudus, galima parsisiųsti produktą į savo įrenginį arba būsite nukreipiamas į turinį, priklausomai nuo perkamos paslaugos ar produkto tipo.

 7. Skaitmeninio produkto galiojimas yra nurodytas produkto ar paslaugos aprašyme, jei galiojimas nėra nurodytas, skaitmeninį produktą įsigyjęs Pirkėjas juo gali naudotis neribotą laiką.

 8. Pirkėjas, norėdamas gauti sąskaitą – faktūrą, turi susisiekti el. paštu: labas@salesflow.lt ir nurodyti užsakymo numerį, pirkimo (ar apmokėjimo) datą ir įmonės rekvizitus, kuriai reikalinga sąskaita.

 9. Pinigų grąžinimas negalimas dėl įsigytų skaitmeninio turinio produktų.

 10. Paslaugų atšaukimas galimas per 14 d.d., jei paslauga nepradėta teikti ar nėra suteikta.

 11. Skaitmeninio turinio (pvz.: mokymai, atliktos analizės, Excel, PDF formatu paruoštų ir įsigytų dokumentų bei kt. skatmeninio turinio) įsigyjimas nesuteikia teisės jį perduoti tretiesiems asmenims. Informacijos panaudojimas perkopijuojant, perrašant video įrašus ir perduodant juos tretiesiems asmenims yra neteisėti veiksmai, už kuriuos Pirkėjui gresia atsakomybė pagal LR įstatymus.

 12. Pirkėjas susipažįsta su šiomis taisyklėmis prieš perkant ir pažymi varnelę,  taip patvirtinant, jog sutinka su šiomis taisyklėmis.

 13. Iškilus klausimams dėl šių pirkimo – pardavimo taisyklių, rašykite el. paštu: labas@salesflow.lt

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės įsigaliojo nuo 2023-08-31.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top