fbpx

WEB (UX/UI) PROJEKTAI

Sales Flow Agency portfolio - projektas Mazasis Architektas - munduswebstudio.lt

MAŽASIS ARCHITEKTAS

Reprezentacinė svetainė su integruota apsipirkimo sistema.

Klientė kreipėsi į Sales Flow Agency, norėdama reprezentacinės svetainės, kurioje galėtų dalintis informacija apie savo veiklą, projektus bei suteikti lankytojams galimybę įsigyti unikalius klientės kurtus produktus.

 • Sukurtas unikalus ir personalizuotas dizainas svetainei.
 • Apjungta klientės informacinė veikla (apie mus, tinklaraštis) su galimybe įsigyti elektroninius ir fizinius produktus.
 • Integruota pardavimus skatinanti funkcija – nuolaidų kodai. 
 • Prijungta el. pašto rinkodaros platforma Omnisend, analizės įrankiai Google Analytics ir Meta Pixel.

Dar kartą labai ačiū už puslapį. Justinai ir jos komandai už labai gerai suplanuotą projekto įgyvendinimą, paruoštą programą, pagal kurią buvo daug lengviau pateikti reikalingą informaciją puslapio kūrimui. Programuotojai Aušrai ačiū už įsigilinimą į idėją, dizainą, mintis, už įsiklausimą ir išgirdimą, supratimą ko norėčiau. Patiko, kad galima buvo koreguoti puslapį, jei kažką norėjau patikslinti, taip pat kad į kilusius klausimus atsakė iš kliento pusės, argumentuotai, nekilo abejonių. Sulaukiau pagalbos ir ne tik su puslapio kūrimu, bet ir su pagalbiniais įskiepiais, gavau patarimų, kaip geriau daryti, kur geriau užsakyti. Iš tikrųjų pranoko mano lūkesčius, negalvojau, kad bus tiek daug padaryta, suintegruota, suprogramuota, apgalvota – tyliai džiaugiuosi, kad neapsiėmiau viso to daryti pati :))

DESAŽAS

Klientė Deimantė kreipėsi į Sales Flow Agency komandą, norėdama atnaujinti turimą el. parduotuvę WP platformoje.

 • Papildomai su atnaujinimu buvo įdiegta klientų rezervacijos sistema jos teikiamoms paslaugoms, taigi klientai gali ne tik įsigyti produktus, bet ir rezervuoti specialistės paslaugas. 
 • Sukurtas visiškai naujas unikalaus ir personalizuoto dizaino puslapis, apjungiantis el. parduotuvę, paslaugų detalizaciją ir klientų rezervacijos sistemą.
 • Integruotos pardavimus skatinančios funkcijos – „Iki nemokamo pristatymo liko”, paliktų krepšelių išsaugojimas ir susigrąžinimas, nuolaidų kodai, „Wishlist”.
 • Prijungta el. pašto rinkodaros platforma Omnisend, analizės įrankiai Google Analytics ir Meta Pixel.

Labai džiaugiuosi, kad savo naujos svetainės kūrimą patikėjau SALES FLOW komandai ir programuotojai Aušrai. Kruopštumas, subtilumas, tvarkingumas tobulai atsiskleidė desazas.lt svetainėje! Atvirai, neturėjau prie ko prikibti, visas pateiktas dizainas buvo patrauklus ir patiko iš pirmo karto. Taip pat Aušra labai draugiška ir nuoširdi, kiek ko klausiau, atsakė į visus klausimus net ir vėlyvais vakarais! Tai parodo, kad į darbus žiūrima visiškai rimtai ir profesionaliai, todėl darbai buvo atlikti iki sutartos datos. Esu labai dėkinga už atliktą projektą. Ir 100% naujas svetainės įvaizdis privedė prie didesnių užsakymų! Ačiū už viską.❤️

SALONAS SANDRIJA

Klientė Sandra kreipėsi į Sales Flow Agency, norėdama keisti platformas. Keitėme tuo metu turėtą el. parduotuvę ZYRO (dabar HOSTINGER platformoje).

 • Be platformos keitimo, buvo atnaujintas el. parduotuvės dizainas ir suteikti geresnė naršymo patirtis el.parduotuvės lankytojams.
 • Pagal Sales Flow Agency grafikos dizainerės paruoštą struktūrą bei dizaino projektą sukurta visiškai nauja unikalaus ir personalizuoto dizaino el. parduotuvė, suteikianti galimybę įsigyti ne tik produktus, bet ir gauti dovanų pakavimo paslaugą.
 • Integruotos pardavimus skatinančios funkcijos – „Iki nemokamo pristatymo liko”, paliktų krepšelių išsaugojimas ir susigrąžinimas, nuolaidų kodai, „Wishlist”.
 • Prijungta el. pašto rinkodaros platforma MailerLite, analizės įrankiai Google Analytics ir Meta Pixel.

Jūs sukūrėte el. parduotuvę, kurios pati sau pavydžiu. Ačiū.

SALES FLOW AGENCY

Mūsų svetainė – tai reprezentacinė svetainė su integruota apsipirkimo sistema. Tai pirmasis agentūros projektas, kurį sukūrėme kartu su agentūros programuotoja Aušra ir dizainere Ernesta. 

Kuriant reprezentacinę svetainę norėjosi atvaizduoti visas agentūras paslaugas pagal jų tipus bei suteikti galimybę įsigyti agentūros įkūrėjos Justinos mokymus.

Sales Flow Agency portfolio - projektas Sales Flow Agency 5 - munduswebstudio.lt

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top