fbpx

INTERNETINIO PUSLAPIO VIZUALINIAI SPRENDIMAI

El. parduotuvė ar reprezentacinė svetainė turi būti ne tik informatyvi ir funkcionali, bet ir vizualiai atspindinti Jūsų prekės ženklą, perduodanti Jūsų verslo siunčiamą žinutę lankytojui, užsukusiam į Jūsų internetinį puslapį.

Apgalvoti ir su Jūsų prekiniu ženklu suderinti internetinio puslapio vizualiniai sprendimai – tai, į ką verta investuoti norint Jūsų puslapyje apsilankiusį klientą išlaikyti kuo ilgiau ir paskatinti jį veikti – įsigyti produktų, užsakyti paslaugų ar pateikti užklausą.

WEB puslapio vizualinių sprendimų paslaugos ir planai

Mūsų siūlomos paslaugos, kurios skatina Jūsų internetinio puslapio lankytojus tapti Jūsų klientais.

Planas HOME PAGE dizainas

Pagrindinio puslapio (Home Page) WEB dizaino projektas pagal prekės ženklo vizualinio identiteto, strategijos ar pozicionavimo projekto rekomendacijas.
Į paslaugą įeina:
Šiame plane su tekstais nedirbame, naudojame Jūsų pateiktus arba Lorem ipsum tekstus.

Planas web dizainas

Internetinio puslapio (el. parduotuvės ar reprezentacinės svetainės) WEB dizaino projektas pagal prekės ženklo vizualinio identiteto, strategijos ar pozicionavimo projekto rekomendacijas.
Į paslaugą įeina:

Šiame plane su tekstais nedirbame, naudojame Jūsų pateiktus arba Lorem ipsum tekstus.

Jei reikalingas didesnės apimties internetinio puslapio WEB dizainas, kaina derinama papildomai.

Į planus WEB dizaino įgyvendinimas neįtrauktas, jis priklauso nuo to, kurioje turinio valdymo sistemoje sukurtas Jūsų internetinis puslapis. Jei Jūsų internetinio puslapio turinio valdymo sistema – WordPress, įgyvendinimas papildomai apskaičiuojamas po WEB dizaino darbų, remiantis valandiniais WEB programuotojo įkainiais.

Susisiekite su mumis žinute, pasikalbėsime ir išsiaiškinsime, kuris planas Jums būtų aktualus.

Reklaminiai baneriai

Reklaminiai baneriai – el. parduotuvės vizualūs reklaminiai pranešimai, dažniausiai rodomi pagrindiniame puslapyje, jo viršuje.

Reklaminių banerių tikslas – pritraukti dėmesį, skatinti paspaudimus ir nukreipti lankytojus į konkretų puslapį, produktą, paslaugą ar pasiūlymą.

Kiti dizaino sprendimai internetiniam puslapiui

Kiti internetinio puslapio vizualaus dizaino sprendimai Jūsų el. parduotuvei ar reprezentacinei svetainei.

Kviečiame registruotis pažintiniam skambučiui ar parašyti žinutę žemiau puslapyje, ir aptarsime Jūsų poreikius dėl el. parduotuvės ar reprezentacinės svetainės vizualinių sprendimų.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top