fbpx

POZICIONAVIMAS

Šiandieninė rinka priklauso tiems, kurie gali apibrėžti ir pozicionuoti save kaip profesionalus. Pozicionavimas yra viena iš svarbiausių prekės ženklo kūrimo dalių, nes ji padeda jums konkurencinėje arenoje, pritraukia daugiau klientų ir išlaiko nuoseklų ilgalaikį įvaizdį.

Ar Jums patiems suprantama, kam atstovauja Jūsų prekės ženklas ir kodėl tiksliniai klientai turėtų pasirinkti Jus, o ne konkurentus? Pozicionavimo tikslas ir yra parodyti potencialiems klientams, kuo Jūsų produktas ar paslauga yra geresni ar kitokie.

Kaip pozicionuoti savo prekės ženklą? Pagrindinis požiūris į pozicionavimą yra ne sukurti kažką naujo ir kitokio, o sumaniai pasinaudoti tuo, kas jau yra perspektyvaus kliento galvosenoje. Jei Jūsų konkurentai turi panašius produktus ar paslaugas, kaip ir Jūs, rinkoje, norėdami gauti pelno, turite išsiskirti.

Pozicionavimas

Sėkmingo prekės ženklo pozicionavimas užtikrina, kad Jūsų rinkodaros žinutė pasieks Jūsų tikslinius klientus ir paskantins juos pasirinkti Jūsų produktą, o ne konkurentus.

PASLAUGOS DETALIZACIJA. Prekės ženklo analizė ir pozicionavimo krypties išgryninimas (tai, ką kiekvienas prekės ženklas turi ištransliuoti):

Kviečiame registruotis pažintiniam skambučiui ar atsiųsti užklausą žinute puslapio apačioje, ir aptarsime visas detales.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top