fbpx

PARDAVIMŲ IR ATSARGŲ PROGNOZAVIMAS KALĖDINIAM LAIKOTARPIUI

Pasiruoškite sklandžiai kalėdinio laikotarpio el. prekybai ir susiplanuokite būtinus darbus jau dabar.

Jūsų asortimentas ir planuojamų pardavimų planas – keletas esminių dalykų, kuriuos rekomenduojame pasiruošti iš anksto, kad el. prekyba vyktų be streso.

Į pardavimų ir atsargų prognozavimo kalėdiniam laikotarpiui paslaugą įeina:

Pardavimų ir atsargų prognozavimo kalėdiniam laikotarpiui planai

Planas I

Išanalizuojamas 4 – 6 paskutinių mėnesių pardavimų laikotarpis ir paruošiamos pardavimų prognozės 2023 m. spalio – gruodžio mėnesiams.

Tinka tiems, kam 2023 m. bus pirmosios Kalėdos.

Į planą įskaičiuota:

Planas II

Išanalizuojamas 12 – 24 mėnesių laikotarpio asortimentas, pardavimai, jis suklasifikuojamas ir pateikiamas bendrosios įžvalgos apie asortimento pardavimų prognozę 2023 spalio – gruodžio mėnesiams.

Tinka tiems, kam tai nebus pirmosios Kalėdos, ir nori papildomai įsivertinti asortimentą, turėti asortimento dokumentą tolimesnioms analizėms.

Į planą įskaičiuota:

Planas III

Kalėdiniam laikotarpiui pritaikyta asortimento analizė + pardavimų prognozė + atsargų apžvalga.

Tinka tiems, kas nori pilnos analizės, įvertinti turimas atsargas bei suplanuoti ne tik kalėdinius pardavimus, bet ir atsargas.

Į planą įskaičiuota:

Susisiekite su mumis, pasikalbėsime ir aptarsime Jūsų poreikius dėl pardavimų ir atsargų planavimo kalėdiniam laikotarpiui paslaugos.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top