fbpx

KONKURENTŲ ANALIZĖ

Konkurentų analizės tikslas – suprasti ką veikia Jūsų konkurentai, išgryninti jų silpnąsias vietas ir jas paversti Jūsų galimybėmis.

Konkurentų analizės metu gausite detaliai išanalizuotus Jūsų 3 konkurentus ir Jūsų lyginamąją poziciją.

Kaip atrodo konkurentų analizė?

KONKURENTŲ ANALIZĖS METU ĮVERTINSIME ŠIUOS ASPEKTUS IR PATEIKSIME REKOMENDACIJAS:

PO ANALIZĖS: Gebėsite matyti platesnę situaciją rinkoje; pasisemsite idėjų ir patarimų, kur patobulinti Jūsų el. parduotuvę; galėsite iškart imtis veiksmų su konkrečiomis rekomendacijomis, kurios bus pridėtos prie Jūsų verslo konkurentų analizės.

ANALIZĖ pateikiama PDF ir video formatais.

Jei dvejojate, kurią paslaugą rinktis – kviečiame registruotis nemokamam pažintiniam skambučiui, kurio metu pakalbėsime, kuriame verslo kūrimo etape šiuo metu esate, ir nuo kurios paslaugos rekomenduojame pradėti, kad po jos galėtumėte veikti.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top