fbpx

KOMUNIKACIJOS STRATEGIJA

Komunikacijos strategija – taisyklių rinkinys arba išankstinis planas, kuriuo siekiama pasiekti konkrečius tikslus per komunikacijos kanalus.

Strategija apibrėžia, kaip verslas ketina komunikuoti su savo auditorija, kaip plėtoti bendravimo kanalus, kokią žinutę perduoti ir kaip matuoti komunikacijos veiksmų efektyvumą.

Komunikacijos strategija

Mūsų specialistai parengia išsamų komunikacijos strategiją, leidžiančią suderinti visus komunikacijos veiksmus ir pasiekti pageidaujamus rezultatus.

KOMUNIKACIJOS STRATEGIJA APIMA ŠIUOS ASPEKTUS:

Turėdami komunikacijos strategiją Jūs galėsite efektyviai pasiekti savo tikslus, kurti ilgalaikį bendravimą su auditorija ir pasiekti puikių rezultatų savo online versle.

  • Pardavimų gairių rekomendacijos. Keletas galimų pagrindinių pardavimų fokusų, kurie pardavimų kamapnijas nukreipia tinkama linkme,
  • Išgryninti pardavimų kanalai ir kampanijos, tinkamos konkrečiam Jūsų verslo modeliui, 
  • Pardavimų fokusas: pagrindinės ašys, fokusas, į kurį orientuota komunikacija ir kampanijos, siekiant padidinti pardavimus.
  • Pardaviminės komunikacijos paruošimas ir integravimas į bendrą komunikacijos strategiją.

     

Komunikacijos strategija yra esminė verslo veiklos dalis, leidžianti suderinti visus komunikacijos veiksmus ir pasiekti pageidaujamus rezultatus visuose komunikacijos kanaluose.

Darbo procesas: Komunikacijos strategija prasideda pažintiniu pokalbiu, po kurio seka sutarties su klientu pasirašymas bei detalus klausimynas, kuris leidžia mums paruošti personalizuotą komunikacijos strategiją Jūsų verslui.

 

Kviečiame registruotis pažintiniam pokalbiui ir aptarsime visas detales.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top