fbpx

KONSULTACIJA

El. prekyba arba el. komercija – sparčiai augantis verslo sektorius, kuris turi didžiulį potencialą. Tačiau pradedantiesiems tai gali būti sudėtingas ir iššūkių pilnas kelias.

El. prekybos konsultacija pradedantiesiems – būtent ir sukurta tam, kad padėtų naujiems besikuriantiems verslams suprasti pagrindinius el. prekybos principus ir įgyti pasitikėjimo bei žinių, reikalingų sėkmingai el. prekybos verslo pradžiai.

Šios paslaugos tikslas – pateikti aiškią, nuoseklią ir individualiai pritaikytą konsultaciją, orientuotą į pradedančius online prekybą.

Konsultacija

Konsultacija Jums suteiks įžvalgų, kurios padės atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus, išvengti dažnai daromų klaidų bei sutaupys laiko ir išlaidų.

Po šios konsultacijos įgausite pasitikėjimo sklandžiai pradėti online verslą.

EL. PREKYBOS KONSULTACIJA PRADEDANTIESIEMS SKIRTA JUMS, JEIGU:

Konsultacija vyksta online, Google Meet platformoje, darbo dienomis 8 – 15 val. Prieš įsigijant konsultaciją, užpildykite registracijos formą, kurios dėka suderinsime tikslų konsultacijos laiką.

PO KONSULTACIJOS

Ką klientai kalba apie konsultaciją

Jei dvejojate, kurią paslaugą rinktis – kviečiame registruotis nemokamam pažintiniam skambučiui, kurio metu pakalbėsime, kuriame verslo kūrimo etape šiuo metu esate, ir nuo kurios paslaugos rekomenduojame pradėti, kad po jos galėtumėte veikti.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top