fbpx

KOMUNIKACIJA

KOMUNIKACIJA – esminė sėkmingo el. prekybos verslo dalis, kurianti ryšį su klientais, stiprinanti prekės ženklą ir skatinanti pardavimus. Jos tikslas – nuosekliai ir efektyviai išnaudoti el. prekybos potencialą ir kuo geriau pasiekti savo tikslinę auditoriją. 

Kuriant el. prekybos verslą – svarbi komunikacijos pradžia. Štai kelios priežastys, kodėl:

Visi šie komunikacijos etapai padeda užtikrinti, kad prekės ženklas bus gerai apgalvotas ir pritaikytas tikslinės auditorijos poreikiams, kad jis išsiskirtų iš konkurentų ir suteiktų vertę klientams. Tai leidžia sukurti stiprų ir ilgalaikį prekės ženklą, kuris gali sėkmingai išsilaikyti konkurencingoje rinkoje.

Paslaugos, kurias mes siūlome

Komunikacijos strategijos kūrimas

Prekės ženklo vertybės, kuriomis norime komunikuoti. Tikslinė auditorija ir jos išgrynininimas.

Stratregijos integravimas ir pritaikymas vizualiniame identitete, komunikacijoje ir kanaluose. Komunikacijos taktikos, komunikacijos formatai, balso tonas.

Mėnesinė komunikacija

Tokios paslaugos – kaip komunikacijos planas ar soc. tinklų turinio planas, padės jums nuosekliai komunikacijos pagalba siekti išsikelto pagrindinio tikslo.

Turinio kūrimas

Teikiamos gairės ir rekomendacijos dėl turinio, kaip turinio idėjų gidas įrašams.

Tekstai soc. tinklams, tekstai el. parduotuvei apie mus, tinklaraščio įrašai ar prekių/paslaugų aprašymai.

Tikslas – sukurti pritraukiantį, informacinį ir vertingą turinį klientams.

Socialinių tinklų valdymas

Nuo soc. tinklų strategijos, kaip komunikuoti socialiniuose tinkluose, kad būtų sukurtas aktyvus bendravimas su klientais, iki pilno soc. tinklų administravimo už Jus.

Naujienlaiškių rinkodara

Padėsime sukurti efektyvias el. laiškų kampanijas, kurios leis pasiekti klientus.

Pagelbėsime su el. laiškų automatizacija, kuri efektyviai prisideda gerinant pardavimų srautą (Welcome, Abandoned cart laiškai).

Reklaminės kampanijos ir SEO

Srauto didinimui į jūsų el. parduotuvę.

KOMUNIKACIJOS PASLAUGŲ TIKSLAS – užtikrinti, kad el. prekybos verslas tinkamai ir kokybiškai bendrautų su savo klientais bei paliktų patikimą įspūdį.

Efektyvi komunikacija leis jums suformuoti stiprų klientų ryšį ir išsiskirti iš konkurentų, o tai yra būtina siekiant ilgalaikės sėkmės šioje sparčiai augančioje el. komercijos rinkoje. 

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top