fbpx

MENTORYSTĖ ONLINE VERSLUI

MENTORYSTĖ – tai teorinių žinių taikymas praktikoje bei palaikomasis ryšys tarp verslo ir savo srities specialisto, kuris dalinasi patirtimi, ir asmens/verslo, kuris siekia išsikeltų tikslų pagalba pasiekti norimą rezultatą.

Šios mentorystės pagrindinis TIKSLAS – nukreipti verslą tinkamą linkme ir padėti pasiekti išsikeltų tikslų, lydint Jus link sėkmingo online verslo starto link.

ŠI PASLAUGA SKIRTA JUMS, JEIGU:

Mentorystė

Mentorystės programa sudėliota remiantis svarbiais elementais, apie kuriuos turi pagalvoti startuojantis verslas, bei dažniausiai užduodamais klausimais, kurie kyla pradedančiam online verslui.

1 tema: EL. PREKYBOS FUNKCIJŲ aptarimas ir pritaikymas jūsų verslo modeliui.

Pradedant verslą turime įsivaizdavimą kaip turėtų atrodyti jūsų el. parduotuvė, bet ar žinote, jog el. parduotuvė turi būti ne tik vizualiai graži, bet sudėliotos funkcijos turi atlikti du pagrindinius vaidmenis: lengvas ir patogus naršymas klientui ir parduodančios funkcijos, kurios skatins užsukus į Jūsų el. parduotuvę joje pabūti ilgiau, o įsidėjus į pirkinių krepšelį užbaigti pirkimo procesą.

Susitikimo metu kalbamės:

2 tema: JŪSŲ UNIKALI ŽINUTĖ. 

Jūsų kuriamo verslo išskirtinumas, vertybės, koks bus Jūsų tikslinis klientas.

Tai pagrindiniai akcentai, kuriuos turite žinoti siekiant sukurti kažką naujo ir kitokio, bei sumaniai pasinaudoti Jūsų išskirtinumais pasiekti Jūsų tikslinį klientą bei kokį konkurencinį išskirtinumą rinkoje.

Sėkmingas prekės ženklo pozicionavimas užtikrina, kad Jūsų rinkodaros žinutė pasieks Jūsų tikslinius klientus ir paskatins juos pasirinkti Jūsų produktą ar paslaugą, o ne konkurentus.

3 tema: ASORTIMENTO ĮVEDIMAS, VALDYMAS IR PLĖTRA.

Tinkamai suformuotas asortimentas gali lemti sėkmingą arba lėtą augimą versle. Dažnai verslas siekadamas, jog asortimentas būtų ne per mažas – jį padaro per didelį, ko pasekoje – verslui tai išaugina dideles atsargas, o pirkėjas mato neišgrynintą asortimentą, kuris įtakoja pardavimų augimo sulėtėjimą.

Šioje konsultacijoje kalbamės apie:

4 tema: TIEKĖJAI.

Jei nežinote, kur ieškoti tiekėjų, arba turite susiradę tiekėjus, bet nežinote ką jiems rašyti, o svarbiausia, ką svarbu susitarti prieš dirbant su naujais tiekėjais – ši mentorystės sesija Jums.

Sesiją sudėliosime iš tų klausimų, kurie kyla Jums ieškant ar dirbant su tiekėjais:

5 tema: PARDAVIMŲ KANALAI.

Ši mentorystė sesija skirta kūrėjams, kurie gamina rankų darbo gaminius ir galvoja, kur galėtų juos realizuoti, parduodant ne tik per savo el. parduotuvę.

Šioje strateginėje sesijoje kalbėsime apie praktinius metodus:

6 tema: PARDAVIMŲ SKATINIMAS.
Labai svarbi mentorystė sesija, kuri leis susidėlioti aiškų veiksmų planą, leidžianti pritraukti Jūsų potencialius klientus ir surasti pardavimo skatinimo metodus, tinkančius Jūsų verslo modeliui.
Galite rinktis 2, 4 arba 6 susitikimų mentorystę.

Mokama už du susitikimus į priekį. Prieš mentorystę BŪTINA registruotis pažintiniam skambučiui.

Ką klientai kalba apie mentorystę

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top