fbpx

EL. PREKYBOS KONSULTACIJA

Ar Jūs norite pasiekti didesnių pardavimų rezultatų ir/ar sustiprinti savo elektroninės prekybos verslą?
 
Elektroninės prekybos konsultacija yra puikus būdas gauti specializuotus patarimus ar atsakymus, į dažnai kylančius klausimus vystant el. prekybos verslą, kurie padės Jums lengviau siekti išsikeltų tikslų.
 

Konsultacija

Konsultaciją veda Justina Runienė, kuri el. prekyboje dirba nuo 2014 metų, kuri supranta šiuolaikinės elektroninės prekybos niuansus ir geriausias praktikas.

Remdamiesi Jūsų situacijos aprašymu bei analize (kuri daroma iki konsultacijos), išsiaiškiname Jūsų tikslus ir poreikius bei konsultacijos metu pateikiame analize paremtas įžvalgas ir rekomendacijas.

Šios konsultacijos išskirtinumas, jog prieš konsultaciją pildomas klausimynas, o po jo per 2 savaites atliekama analizė, kuri: 

PO KONSULTACIJOS

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top