fbpx

KONSULTACIJOS IR MENTORYSTĖ

Elektroninės prekybos konsultacija ir mentorystė – abu vertingi būdai gauti pagalbą ir patarimus, bendraujant su konsultantu. Tačiau kaip pasirinkti vieną ar kitą?

Pagrindinis skirtumas tarp elektroninės prekybos konsultacijos ir mentorystės – fokusas ir trukmė.

KONSULTACIJA – dažniausiai trumpalaikė, konkreti ir orientuota į problemos sprendimą.

MENTORYSTĖ – ilgalaikis, nuoseklus bendradarbiavimas, kuriame dėmesys skiriamas ilgalaikiams tikslams, asmeniniam augimui ir įtraukimui į didesnį procesą (dažniausiai el. prekybos pradžioje – el. parduotuvės kūrimo etapuose).

Jei neapsisprendžiate, kuri paslauga Jums aktualesnė – kviečiame susisiekti žinute puslapio apačioje arba registruotis pažintiniam skambučiui.

El. prekybos konsultacijos ir mentorystė – Jūsų online versle pasitaikančių iššūkių sprendimui

Vieno susitikimo konsultacija Jūsų elektroninės prekybos versle kylančių klausimų aptarimui, įžvalgų ir rekomendacijų gavimui pagal Jūsų verslo modelį.

Ilgalaikis kelių susitikimų bendradarbiavimas su patyrusiu profesionalu, kuris veda Jus per Jums kylančius klausimus/procesus Jūsų el. prekybos versle.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

  Pirkinių krepšelis

  Bendraukime

  Telefonas: +370 672 19716
  El. paštas: labas@salesflow.lt

  PRENUMERUOKITE

  Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

  © 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top