fbpx

KOMUNIKACIJOS PLANAS

Komunikacijos planas – paslauga, kurioje apibrėžiamos mėnesio temos ir potemės, formatai ir datos, kurias tikslinga plėtoti. Pagal komunikacijos kanalus sudėliojamas fokusas į ką turi koncentruotis prekės ženklas. Plane detaliai aprašomos kampanijos, kuriomis sieksite išsikelto tikslo.

Šis planas yra raktas į nuoseklią komunikaciją visuose jūsų komunikacijos kanaluose, kuris leidžia per skirtingus turinio vienetus komunikuoti, bet perduoti tą pačią žinutę ir pasiekti maksimalų norimą rezultatą Jūsų online verslui.

Komunikacijos planas sudaromas kalendoriniam mėnesiui ir apima:

Komunikacijos planas

Puikiai tinka tiems, kurie komunikaciją planuoja patys, bei tiems, kurių komunikaciją vykdo specialistai, siekiant išlaikyti nuoseklią komunikaciją siekiant padidinti rezultatų efektyvumą. 

Prie šios paslaugos dirba du specialistai: komunikacijos specialistė Agnė ir pardavimų el.prekyboje specialistė Justina.

Komunikacijos plano privalumai:

Komunikacijos planą galite užsakyti, išsiųsdami mums žinutę žemiau puslapyje, arba pažintinio skambučio metu.

Svajojate apie nuosavą elektroninės prekybos verslą?

Startuojate internete, bet nežinote nuo ko pradėti? Norite padidinti pardavimus? Reikalinga pagalba atvesti srautą į el.parduotuvę ar komunikacija socialiniuose tinkluose? O gal svarstote atnaujinti savo el.parduotuvę? Rezervuokite laiką savo svajonės išsipildymui.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Parašykite Sales Flow Agency komandai.

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top