fbpx

E-PARDUOTUVĖS FUNKCIJOS IR KAMPANIJOS, KURIOS PARDUODA

2 MOKYMAI

 

Svajojate apie savo nuosavą ir sėkmingą e-parduotuvę, bet nežinote nuo ko pradėti? O gal supratote, kad jau laikas atnaujinti turimą online parduotuvę ir norite, kad jūsų klientų patirtis būtų pati geriausia? Trūksta idėjų – kaip paskatinti pardavimus ar padidinti žinomumą bei srautą?

Tai dveji naudingi mokymai, kuriuose įgytos žinios praplės akiratį apie reikalingiausias e-parduotuvės funkcijas. Taip pat, padės tvirtus pagrindus, kurie bus naudingi bendraujant su e-parduotuvės kūrėjais. Sužinosite kokius reikia atlikti pirmuosius žingsnius, norint pačiam sukurti savo pirmąjį komunikacijos planą bei pardavimų skatinimo kampaniją.

136.00

MOKYMAI E-PARDUOTUVĖS STRUKTŪRA IR FUNKCIJOS susideda iš:

Šiuose mokymuose aptarsime:

KOMUNIKACIJA

POZICIONAVIMAS

RINKODAROS GAIRĖS

KAMPANIJŲ PASIŪLYMŲ APŽVALGA

PATOGUS NARŠYMAS

Kam skirti mokymai?

Mokymų trukmė:

Žinau, kad nežinomybė kartais gali būti labai didelis stabdis norint pasiekti savo svajones. Bet drąsūs žmonės tuo ir skiriasi – jie žengia tą lemtingą žingsnį, jie bando ir imasi veiksmo! To jums ir palinkėsiu – e-prekybos srityje būkite drąsūs ir žingeidūs! Patys pamatysite, kad po kurio laiko, jūs jau esate tame taške, apie kurį tik neseniai svajojote!

SVARBU:

Atsiliepimai

Pirkinių krepšelis

Bendraukime

Telefonas: +370 672 19716
El. paštas: labas@salesflow.lt

PRENUMERUOKITE

Naudingi patarimai, tendencijos ar tiesiog mintys apie elektroninę prekybą, verslą ar tiesiog gyvenimą. Jei nori gauti naujienas pirmiausia – prisijunk prie naujienlaiškių gavėjo būrio!

© 2024 Sales Flow Agency. Visos teisės saugomos.

E-PARDUOTUVĖS FUNKCIJOS IR KAMPANIJOS, KURIOS PARDUODA
136.00
Scroll to Top